[Rozmiar: 9524 bajtów]
[Rozmiar: 10491 bajtów]
[Rozmiar: 9325 bajtów] [Rozmiar: 9325 bajtów]

Aktualności


XVI Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki

Data dodania: 27 Mar 2019

UWAGA ZMIANY W KOLEJNOŚCI PRZESŁUCHAŃ 


Uwaga !!! 

Ze względów technicznych prosimy o podkład muzyczny 

 przede wszystkim na płycie CD audio

 a w drugiej kolejności na pendrive

 

 

Miejsce przesłuchań: SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu

sala nr 117 (sala konferencyjna)

 

wtorek – 02.04.2019r.

godz. 900 

1. Ewa Kosel  l.34  „Moje ostatnie marzenie”,  WTZ Jedlanka Stara

2. Mariusz Kita  l. 32  „Strażnik Raju”,  WTZ Jedlanka Stara

3. Zespół „FENIKS”, WTZ Jedlanka Stara

- Ewa Kosel

- Mariusz Kita

- Bartłomiej Rogoziński

- Damian Grzebuła

- Łukasz Niewiadomy

4. Aleksandra Surmacz l. 15 „Dobry znak”,  SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu

5. Mitko Głowacki, l. 14 „Znajdź w sobie”,  SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu

6. Daria Rogala l.13  „Wszystko się zmienia”,  SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu

7. Karolina Augustyniak l. 18 „Oj mamo”,  SOSW, ul. Grzecznarowskiego Radom

8. Patryk Czubak l. 32 „Kto nie kochał”,  WTZ przy Stowarzyszeniu „Nadzieja” Radomska

9. Paweł Terkner l. 22  „Niby nic”, SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu

10. Słoneczny Duet  „Tyle słońca w całym mieście”  Szkoła Podstawowa w Krasieninie

- Zuzanna Jońska  l. 9

- Oliwier Leśniak  l. 13

11. Zespół z Krasienina  „Cicha woda brzegi rwie”, Szkoła Podstawowa w Krasieninie

-  Józef Mańko l. 17

- Piotr Zgierski  l. 14

- Antoni Joński  l. 16

12. Wiktoria Banasiak  l. 20  „Mamo, ja nie chcę za mąż”,  SOSW ul. Grzecznarowskiego Radom

13. Zespół „Krasnale” (6 – 7 lat) „Pluszowy miś”, PP nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi 

- Zuzanna Puchaczewska

- Natasza Kida

- Jagoda Wojcieszak

14. Zespół „THE VOICE”,   Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radomiu

- Blanka Strzelak

- Julia Słomka

- Pola Słodka

- Weronika Nachyłą

- Natalia Pysiak

- Róża Bracisiewicz

- Łucja Jędraszek

- Mikołaj Wesołowski

 godz. 950

1. Łukasz Postój l. 24 „Uwierz Polsko” , Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Puławy

2. Kamil Kozak  l. 22  „Chodź, pomaluj mój świat”,  Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Puławy

3. Kaja Tara  l. 8  „Róża i jeż”,  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci PSP nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski

4. Antonina Batorska  l. 8  „Urodzinowy prezent”,  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci PSP nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski

5. Filip Dziosa  l. 7  „Na cztery i na sześć”, „Nasza Szkoła”  Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi  w Radomiu

6. Aleksandra Noga  l..7  „Czerwone jagody”,  PSP Bieliny

7. Hanna Jakubczyk  l. 9  „Wieczorny walczyk”,  Studio Piosenki „SAMI” MDK Kielce

8. Apolonia Jakubczyk  l. 6  „Cała doskonała”,  Dom Kultury „Zameczek” Kielce

9. Zespół „Sołtykowskie Orzełki”  „Czekolada”,  PSP Sołtyków

- Laura Cieślak

- Maciej Krupa

- Krzysztof Bojarski

- Weronika Marchewka

- Kornelia Madej

- Faustyna Pikiewicz

- Alicja Wątły

- Wiktor Krawczyk

- Seweryn Pyka

- Julia Figura

- Dominika Kaczor

10. Zespół „Radosna Gromadka”,  „Jesteśmy Polką i Polakiem”, PSP Bieliny

- Elżbieta Woźniak

- Alicja Chrustowicz

- Lena Chrustowicz

- Lena Krzyżanowska

- Lena Sarwa

- Amelia Zych

- Kacper Wierzbicki

 

godz. 1030

1. Zespół „Śpiewające Nutki” l. 9  „Tęcza”, PSP Bieliny

- Maria Woźniak

- Oliwia Bąba

- Milena Ciborowska

- Sandra Grzelczak

2. Maja Wójcicka  l.10  „Afera”,  PSP w Sarnówku

3. Zuzia Przydatek  l. 10  „Żyj do przodu”  PSP w Sarnówku

4. Justyna Chrząszcz  l. 14  „Z tobą nie umiem wygrać”,  PSP w Kowalkowie

5. Maja Gruszczyńska  l. 7  „Puszek Okruszek”  MDK Kielce

6. Krzysztof Ziarkowski  l. 6  „Piosenka o moim króliku”,  Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów

7. Lena Dobek  l. 8  „Wtedy śpiewam”,  Szkoła Podstawowa w Bilczy

8. Michalina Cedro  l. 8  „Straszny strach”,  MDK Kielce

9. Zofia Anioł  l. 8  „Koci wesoły świat”,  MDK Kielce

 

 godz. 1130 

1. Sandra Grabowska  l. 8  „Zakochana biedronka”,  Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach

2. Maja Sikora  l. 9   „W wesołym miasteczku”,   Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w  Kielcach

3.  Nikola Wojciechowska  l.12  „Ech mała”,  SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  Lublin

4. Martyna Cieśla  l.12  „Nie ma jak pompa”  PSP nr 5  Ostrowiec Świętokrzyski

5. Gabriela Łukasik  l. 12  „Taki cud, miód”  Łukowski Ośrodek Kultury

6. Agata Zając  l. 15  „Na pierwszy znak” Stowarzyszenie „DWÓJKA” Puławy

7. Bartosz Tchórzewski  l. 10  „Rzeka marzeń”  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci PSP nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski

8. Maja Zagrodzka  l. 10  „Para nie do pary”,  Zespół Placówek Oświatowych w Kielcach

 

godz. 1230

1. Malwina Dudała  l.13  „Dla mamy”,  Zespół Placówek Oświatowych w Kielcach

2. Stefania Dudała  l. 10  „Kapelusze mają dusze”,  Zespół Placówek Oświatowych w Kielcach

3. Roksana Walasik  l. 14  „Dziś późno pójdę spać”, Gminny Ośrodek Kultury w Borkowicach

4. Zuzanna Siwiec  l. 14  „Radość najpiękniejszych lat” ,   PSP nr 9 Radom

5. Lena Chrząszcz  l. 11 „Laleczka z saskiej porcelany”,  PSP nr 9 Radom

6. Maria Sadło  l. 14  „Aleją gwiazd”,  PSP nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski

7. Maja Jakubowska  l. 14  „Sto”,  Gminne Centrum Kultury w Wolanowie

8. Łucja Morgaś  l. 10  „Mały Książę i Róża”,  PSP nr 34 Radom

9. Weronika Wójcik  l. 10  „Kolorowy wiatr”, PSP nr 34 Radom

10. Aleksandra Jarosz  l. 10  „Tańczące Eurydyki”,  PSP nr 34 Radom

11. Michał Bojczuk  l. 20  „Bądź moim natchnieniem”, Dom Kultury Zameczek

12. Urszula Stachura  l. 18  „Sutra”,  Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie

 

godz 1330  - 1400 - przerwa

 

godz 1400

1. Klaudia Nowak  l.10  „Księżniczka”,  PSP nr 34 Radom

2. Emilia Szcześniak l. 10  „Nie wierz mi, nie ufaj mi”, Łukowski Ośrodek Kultury

3. Emilia Dacka  l.11  „Nie bój się chcieć”  Studio Muzyki Rozrywkowej,   Lublin

4. Zespół wokalny  „SEPTYMKI”   „Piosenka drewnianych lalek”, PSP nr 1 Ostrowiec Świętokrzyski

- Maria Sadło

- Zuzanna Gołąbek

- Lilianna Konarska

- Gabriela Kochańska

- Antonina Zelga

- Wiktoria Cesarska

- Kacper Frączek

5. Zofia Sorbet  l. 11  „Piosenka o muzyce”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

6. Mateusz Łakomy  l. 13  „Nie ma piwa w niebie”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

7. Maria Tryndoch  l. 11  „Wielka dama tańczy sama”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

8. Iga Trębińska  l. 12  „Obiecuję”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

9. Korneliusz Łakomy  l. 9  „Czy czuje Pani Cha che”,  Studio Muzyki Rozrywkowej Lublin

10. Gabriel Dzwonkowski  l. 9  „Kot”,  Studio Muzyki Rozrywkowej Lublin

11. Aleksandra Dacka  l. 8   „Bo to jest rodzina”, Studio Muzyki Rozrywkowej Lublin

 

godz. 1440

1. Zuzanna Gajor  l.11  „Kołysanka dla mamy”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

2. Maja Mazurek  l.11  „Mechaniczna lalka” Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

3. Mira Warchocka  l. 13 „Co się śni niewidomym”, Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” Lublin

4. Hanna Osinowska  l. 12  „Samotność w samotności”, Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” Lublin

5. Inga Dąbska  l. 13  „Atomowy budzik”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

6. Patrycja Lipska  l. 13  „Kto wymyślił naszą miłość”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

7. Dominika Majcher  l. 15  „Echo słów”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

8. Krystian Nigro  l. 12  „Kraj miłości”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

9. Magdalena Krysiak  l.14  „Obłoki marzeń” Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

10. Martyna Błaziak l.13 „Nowe dni”,  Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” Lublin

 

 godz. 1530

1. Aleksandra Śledź  l. 13  „Kolorowy wiatr”, Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” Lublin

2. Wiktoria Kafara  l. 10  „Cud w szafie”,  Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” Lublin

3. Nikola Lewandowska  l. 15  „Przez Ciebie do nieba”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

4. Julia Rocka  l. 12  „Alleluja”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

5. Maja Woroniecka  l. 11  „W kawiarence Sułtan”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

6. Aleksandra Barańska  l. 14  „ Nie wierz mi, nie ufaj mi”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

7. Aleksandra Madej  l. 18 „Warto”, Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Lublin

8. Gabriela Papaj l. 16  „Pamięć”,  Publiczne Gimnazjum nr 1, Ostrowiec Świętokrzyski

9. Sylwia Szajewska  l. 16  „Bezsenność we dwoje”, Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Lublin

10. Weronika Król  l. 16  „Serce szydercy”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

11. Dominika Dzwonkowska  l. 17  „Dobranoc panowie”,  Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

12. Martyna Nosko  l. 25  „Krakowski spleen”, Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Lublin

13. Karolina Marchlewska  l. 20  „Dzień nadziei”, Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Lublin

14. Joanna Zimna  l. 52  „Ty mnie nie możesz mieć”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

15. FORMACJA  ISKIERKI  „Miłość do rockendrolla”,  SOSW we Włodawie

- Tymoteusz Gajos

- Milena Litomska

- Natalia Kowalczyk

- Paweł Przybyła

- Weronika Marciocha

- Alicja Kadela

- Kamil Prabucki

16. Natalia Maksim  l. 16  „Kasztany”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

17. Aleksandra Maksim  l. 11  „Dłoń”, Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

18. Julia Tłuczkiewicz  l. 13  „Wielka Dama”, PSP nr 4 Ostrowiec Świętokrzyski

 

 

wtorek – 02.04.2019r.

Godz. 900


Dodał: admin